تابلو چلنیوم بیمارستان امام علی (ع) تابلوسازی تابلو آنلاین
پروژه تابلو سازی تابلو آنلاین بیمارستان امام علی (ع) کرج عظیمیه کارفرمای اصلی پروژه دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با نمایندگی آقایان مهندس علئی مدیریت مالی ، مهندس محمدی رئیس قسمت پشتیبانی ، مهندس افشار رئیس قسمت خرید و تدارکات دانشگاه علوم...
تاریخ انجام :
بهار 1397
محل انجام :
عظیمیه کرج
کارفرما :
دانشگاه علوم پزشکی البرز
نوع پروژه :
تابلوسازی و نمای کامپوزیت
نوع تابلو :
تابلو چلنیوم - تابلو کامپوزیت

تابلو چلنیوم بیمارستان امام علی (ع) تابلوسازی تابلو آنلاین

پروژه تابلو سازی تابلو آنلاین بیمارستان امام علی (ع) کرج عظیمیه

کارفرمای اصلی پروژه دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با نمایندگی آقایان مهندس علئی مدیریت مالی ، مهندس محمدی رئیس قسمت پشتیبانی ، مهندس افشار رئیس قسمت خرید و تدارکات دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر قربانی مدیر عامل بیمارستان امام علی و آقای علیزاده مسئول مالی بیمارستان امام علی (ع) کرج -  پیمانکار و طرف قرارداد رسمی شرکت تابلوسازی تابلو آنلاین بوده است. مدت اجرای کامل پروژه از زمان شروع طراحی و ساخت تا پایان مراحل نصب حدود 60 روز بوده است.

قرارداد اجرای این پروژه تابلوسازی بسیار بزرگ در سال 1397 منعقد شد. تعداد تابلو های این پروژه 6 عدد و لوکشین هر تابلو در ساختمان های این بیمارستان می باشد. تابلو کامپوزیت، استراکچر فلزی و سازه تابلو، تابلو چلنیوم پشت بام با طول 24 متر و ارتفاع 4 متر با حجم کار بسیار بالا استارت خورد به دلیل وجود کانال های هواساز و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی بالای بام کار به سختی پیش میرفت ولی نیروهای بسیار ماهر تابلوسازی تابلو آنلاین با مهارت و تخصص بسیار بالا در اجرای کار توانستند با بالاترین کیفیت ممکن تابلوی بالای پشت بام را اجرا نمایند. وزن سازه بام حدود 2900 کیلو گرم می باشد. که به آن وزن پانل های کامپوزیت و تابلو چلنیوم نیز اضافه میگردد. در اجرای تابلو بام حدود 14 نفر مشغول بوده اند. 5 نفر از اتباع افغانی و مابقی تیم اجرایی تابلو آنلاین بوده اند. متاسفانه دو مجموعه تابلوساز که سایت آنها در رتبه های بالای گوگل هم نمایش داده میشود اقدام به گذاشتن این پروژه در سایت خود کرده اند که اقدامات لازم جهت برخورد قانونی صورت گرفته است. تمام محتویات سایت تابلو آنلاین به ثبت رسیده است. و برداشتن تصاویر و محتواهای متنی و نمونه کارها طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرایم رایانه ای پیگرد قانونی دارد. تابلوسازی های فعال در فضای مجازی با بی قانونی با توجه به نداشتن مجوزهای ثبتی و اتحادیه و نداشتن محل دقیق و اسامی مشخص از هیچ قانونی تبعیت نمیکنند و اعتماد به دلال های تابلوسازی به جهت قیمت پایین تر فرو رفتن و گرفتار شدن در دام این کلاهبرداران می باشد. دیگر تابلوی اجرا شده بیمارستان امام علی کرج تابلوهای اورژانس این بیمارستان می باشد. که در دو سمت ورودی این ساختمان نصب شده است روبروی ورودی تابلو کامپوزیت با رنگ سفید که طول آن 7 متر و ارتفاع 2 متر را دارد. چلنیوم کار شده با رنگ پلکسی قرمز به جهت دید وسیع تر در زمینه کامپوزیت با رنگ سفید می باشد. در قسمت کناری دیوار با سنگ تراورتن بود که نصب ورق کامپوزیت باعث اشکال در نما میشد به همین جهت روی آن قسمت تابلو چلنیوم بدون ورق کامپوزیت اجرا شد رنگ پلکسی کار شده در قسمت کناری ساختمان اورژانس قرمز هست که دید وسیع تری دارد. دیگر تابلو اجرا شده در ساختمان بیمارستان دیوارهای جلوی نما هست که حروف چلنیوم هاسپیتال (HOSPITAL) از بالا به پایین روی پوشش سیمانی نما اجرا شده است این دو تابلو ابتدای نمای ساختمان و انتهای نمای ساختمان اجرا شده است ارتفاع هر حروف 140 سانتیمتر می باشد. ارتفاع کامل تابلو 14 متر میباشد. رنگ پلکسی حروف چلنیوم قرمز کار شده است با لبه 11 سانتی نقره ای. تابلوی دیگر در ورودی درمانگاه تخصصی بیمارستان امام علی اجرا شده است. به توجه به قوس به داخل نمای این ساختمان و اصرار مدیران دانشگاه امام علی کل حروف چلنیوم روی سنگ با سیم کشی روی کار با پوشش سیم همرنگ نما کار شده است.

پست الکترونیک

info[at]ariyopasargad[dot]com

آدرس

تهران، فلکه اول تهرانپارس، ابتدای گلبرگ، پلاک 20، طبقه 4، واحد 6

گالر تصاویر تابلو چلنیوم بیمارستان امام علی (ع) تابلوسازی تابلو آنلاین
موارد مشابه تابلو چلنیوم بیمارستان امام علی (ع) تابلوسازی تابلو آنلاین

مشتریان شرکت

برخی از مشتریان تابلو آنلاین