قوانین و مقرارت

به وب سایت تابلو سازی آریو پاسارگاد خوش آمدید

قوانینی که در ذیل آمده مربوط به همه صفحات سایت ariyopasargad.com است و هرگونه استفاده و بهره برداری از این سایت به معنی پذیرفتن همه این قوانین می‌باشد

 

1) کاربر سایت باید شخص حقیقی بالای هجده سال و یا شرکت حقوقی ثبت شده در اداره ثبت شرکت‌ها باشد.

2) صحت مشخصات و اطلاعات مندرج در همه فرم‌های سایت به عهده کاربر می‌باشد و درصورت تغییر، کاربر موظف به اطلاع‌رسانی کتبی به آریوپاسارگاد است. لذا آریوپاسارگاد مسئولیتی در قبال اطلاعات غلط وارد شده توسط کاربر در هر قسمتی از سایت را ندارد و همچنین در صورت تحمیل هزینه‌ای بابت اطلاعات اشتباه به آریوپاسارگاد کاربر موظف به پرداخت آن هزینه می باشد.

3) شفاف بودن و درج کامل آدرس و مشخصات دقیق سفارش درخواستی به عهده مشتری است .

4) آریوپاسارگاد تا قبل از دریافت کامل مبلغ پیش فاکتور ارسالی به مشتری توسط ایشان هیچگونه مسئولیتی ندارد و مسئولیت آریوپاسارگاد در قبال سفارش مشتری تنها پس از تسویه کامل پیش فاکتور آغاز می‌گردد.

5) آریوپاسارگاد پس از تسویه پیش فاکتور اقدام به اجرایی سفارش کاربر و هماهنگی های لازم میکند

6) هزینه مرحله ای اجرا پرژه به صورت مرحله ای در ناحیه کاربری ،پیگیری سفارشات ایجاد میشود که کاربر موظف به پرداخت آن است در صورت تاخیر در پرداخت های مرحله ای اجرا سفارش تاخیر آن به عهده کاربر است

 

 

حقوق و مالکیت سایت

دامنه ariyopasargad.com و نام “آریوپاسارگاد” و لوگوی درج شده در سایت متعلق به شخص حقیقی بوده و بدون کسب اجازه کتبی، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر آن اسناد، قوانین، فرم‏ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها، کلیه محتویات وب‌سایت، اطلاعات، طراحی، متون، گرافیک، و موارد مشابه بخشی از مالکیت انحصاری آریوپاسارگاد بوده و بدون کسب اجازه کتبی، کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است.

 

 

شرط عدم مسئولیت

سایت و هیچ یک از ارگان‏‌های اصلی یا فرعی آن به هیچ وجه مسئول خسارات اتفاقی، غیرقابل ‌پیش‌بینی، تبعی و عدم‌ النفع در قبال کاربران نیست، مسئولیت آریوپاسارگاد و کارکنان آن محدود به خسارات مستقیم و بلاواسطه‌ایی است که با اثبات تقصیر سایت به کاربران یا اشخاص ثالث وارد شده است. در صورتی كه ثابت شود ورود خسارت در نتیجهٔ اهمال، تقصیر و یا نقض تعهدات قانونی یا قراردادی كاربر بوده است سایت متکلف به پرداخت هیچ خسارتی نخواهد بود و همچنین در صورتی كه احراز گردد وقوع حالت فورس ماژور یا قوهٔ قهریه باعث ایجاد خسارت گردیده است، سایت از مسئولیت بری خواهد بود.

 

کسورات

آریوپاسارگاد در قبال صحت اظهارات كاربران در خصوص کسوراتی از قبیل مالیات، عوارض و دیگر مطالبات قانونی که به مبالغ دریافتی یا پرداختی تعلق می‏‌گیرد مسئولیتی ندارد و مسئول پرداخت این کسورات نخواهد بود.

 

انتشار مطالب

با پذیرش این توافق‌نامه کاربران قبول می‌کنند سایت هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ادعاها و مطالب گمراه کننده، نادرست، مضر و موهن مندرج در سایت ندارد. بدیهی است به محض اطلاع و رؤیت هر‌گونه اطلاعات غیر اخلاقی، غیرشرعی و ناهنجار اطلاعات مذکور از سایت حذف خواهد شد.

 

راه های ارتباطی

آدرس دفتر : فلکه اول تهرانپارس، ابتدای گلبرگ، پلاک 20، جنب فست فود برگر لند طبقه 4 واحد 6            خط ویژه : 376 74 021

تلفن های تماس :   76702329  –  76702327 –  77297334     همراه : 09127928188

مشتریان شرکت

برخی از مشتریان تابلو آنلاین