عوامل کلیدی جذب نگاه مشتری در تابلوسازی

عوامل کلیدی جذب نگاه مشتری در تابلوسازی

صاحبان فروشگاه از مشکلات تبلیغات اطلاع دارند. بعضی از آنها به نمای کلی و اندازه تابلو مغازه اهمیت میدهند، و برخی به دنبال جزئیات برای افزایش فروش خود هستند. با پیشرفت در فن آوری های تابلو سازی، در حال حاضر گزینه های بسیاری برای انتخاب تابلو مغازه مناسب کسب و کار شما وجود دارد. اجازه دهید یک مرور بر روی تمام انواع تابلوسازی هایی کنیم که می تواند به شما کمک کند تا طراحی تابلو فروشگاه خود را متحول کنید.

 

تابلوسازی فضای بیرونی :

تابلوهای بیرونی اولین چیزی است که مشتریان شما می بینند. تصور اولیه بسیار مهم است. به غیر از تصور اولیه مشتریان ، تابلو مغازه باید دید سریع و آسان داشته باشد. مقرون به صرفه باشد و  بازاریابی 24/7 داشته باشد.

تقریبا در همه فروشگاه ها با تغییر تابلو سازی در فضای باز، نما و ساختار ساختمان شما تغییر میکند. در اینجا چند نکته برای انقلابی کردن طراحی فروشگاه شما با تمرکز بر تابلو سازی مدرن و جدید بیان میکنیم:

 

تابلو استیل ، تابلو چلنیوم ، تابلو لایت باکس ، تابلو کامپوزیت ، تابلو ترمووود

 

طراحی تابلوهای منحصر بفرد و خاص تابلوسازی پاسارگاد

 

طراحی اختصاصی تابلو

تابلوسازی اختصاصی و طراحی منحصر به فرد تابلو مغازه نقش بسزایی در دیده شدن شما دارد. بی شک یک تابلوی متفاوت در میان انبوه تابلوهای هم شکل و همرنگ و یکسان، جلوه گر خواهد شد و نگاه ها را به سوی خود متوجه میکند. علاوه براین این رابطه کیفیت و جذابیت تابلوی مغازه ارتباط مستقیمی با تصور مشتریان از محصولات شما دارند. هرگز یک عرضه کننده محصولات باکیفیت از روش های چیپ و کم ارزش برای معرفی خود استفاده نمیکند.

طراحی یک تابلو را  با عجله انجام ندهید، زیرا می تواند 365 روز در سال و 24 ساعت در روز قابل نمایش باشد. دست کم گرفتن قدرت طرح و جذابیت ظاهری می تواند یک ضربه ی مرگبار برای کسب و کار شما باشد.

 

استفاده از متریال مدرن و جدید در تابلوسازی

هر روز نسل جدیدی از تابلوهای حروف برجسته وارد بازار میشود و تنوع متریال تابلوسازی بسیار زیاد شده. روزگاری پارچه نویسی، پرچم و شیشه نویسی تنها مدل های تابلوسازی بودند. اگرچه نسل جدید تابلوسازی با حضور تابلو چلنیوم ، تابلو پلکسی و تابلو استیل پا به عرصه گذاشت. اما امروزه تابلو سوئدی، استیل دودی ، لایت باکس ، تابلو کریستالی ، تابلو الماسی و تابلو لاس وگاسی مدرن ترین انواع تابلوسازی هستند، که البته توانایی ساخت آنها توسط هر تابلوسازی امکان ندارد و نیاز به تجربه، تخصص و توانایی مالی بالایی دارد.

ساخت لایت باکس و لوگو پلکسی کافه امضاء چیتگر بام لند

 

ساخت لایت باکس و لوگو پلکسی کافه امضاء چیتگر بام لند

 

مشتریان شرکت

برخی از مشتریان تابلو آنلاین