درباره تابلو سازی تابلو آنلاین

تابلو آنلاین، نخستین و تنها مجموعه ی حرفه ای و هوشمند تابلوسازی است که بصورت آنلاین و غیر حضوری ارائه خدمات مینماید. فعالیت های تابلو آنلاین کاملا قانونی و رسمی بوده و تمامی مجوزهای مورد نیاز مانند اینماد وزارت صنعت، معدن و تجارت و ساماندهی وزارت ارشاد را اخذ کرده است.

تابلوسازی و برندهای تابلوسازی در ایران ( تابلو آنلاین )

تابلوسازی پل ارتباطی بین بازارها، فروشگاه‌ها و حتی شرکت‌ها با مشتریان است که با طرح‌های جذاب و خلاقانه می‌تواند ارتباط خوبی بین محصولات و مشتریان به وجود آورد. خلاقیت مهمترین بخش و ابزار در صنعت تابلوسازی است و بهترین موقعیت را برای به نمایش گذاردن یک محصول فراهم می‌آورد. برندهای تابلوسازی میتوانند تقریباً در اکثر مشاغل فعالیت کنند. چون همه صنایع و مشاغل علاقه‌مند به توسعه محصولات و خدمات خود هستند و چه چیزی بهتر از یک تابلو تبلیغاتی می‌تواند این هدف را تأمین نماید.

روزانه با آثار صدها شرکت تابلوسازی تبلیغاتی مواجه می‌شوید و شاید تنها تعداد کمی از این برندهای تابلوسازی در ذهنتان بماند. ایران یکی از کشورهای برتر در زمینه تابلوسازی در جهان به شمار می‌رود. امروزه با توجه به ورود تکنولوژی و ابزارهای پیشرفته رقابت هم در این زمینه بیشتر شده است. تابلوها بخشی ضروری در زندگی هستند و ما هر روزه در خیابان، بزرگراه‌ها، سردر مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و شرکت‌ها با آن‌ها مواجه می‌شویم. به همین خاطر روز به روز بر تعداد برندهای تابلوسازی فعال در ایران افزوده می‌شود. اما آیا همه برندهای تابلوسازی در ایران موفق هستند و می‌توانند در این رقابت فشرده به خوبی فعالیت کنند.

برندهای تابلوسازی در ایران
وظیفه اصلی تابلوسازی در حقیقت معرفی یک محصول یا خدمات و انتقال اطلاعات آن به عموم مردم است. از اهداف اصلی صنعت تابلوسازی میتوان به تبلیغ، ترویج و معرفی یک برند اشاره کرد. برندهای تابلوسازی در زمینه‌های اداری، تجاری، مسکونی و بسیار زمینه‌های دیگر فعالیت می‌کنند. یک برند تابلوسازی برتر با ارائه اثری ماندگار نه تنها حرفه خود را ترویج داده و پیشرفت می‌کند، بلکه باعث شناخته‌تر شدن محصول مربوطه نیز می‌شود.

موفقیت برندهای تابلوسازی به کیفیت مواد، تجربه، خلاقیت، استفاده به جا از طرح‌ها و رنگ‌ها و به کارگیری افراد متخصص و حرفه‌ای بستگی دارد. البته در صنعت تابلوسازی نظر و سلیقه مشتری اهمیت بالایی دارد، اما این نظر وقتی با کیفیت و حرفه‌ای گری همراه باشد میتواند مثمر ثمر واقع شود.

یک برند تابلوسازی باید از بهترین و مدرن‌ترین ابزار و افراد در کنار تجربه و خلاقیت استفاده کند تا بتواند در رقابت بسیار بالای بازار ایران موفق باشد. یکی از موانع پیش روی برندهای تابلوسازی عدم استفاده از پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی مدرن در کارشان است. با وجود برندهای تابلوسازی بسیار زیاد در ایران، فعالان این صنعت باید هوشیار باشند و همواره دانش خود را به روز نگاه دارند.

برندهای تابلوسازی نسبت به نوع و گستردگی کارهایشان، از ابزار و تجهیزات متفاوتی استفاده می‌کنند، این ابزار و تجهیزات می‌تواند بر سرعت و روند کار ایشان نیز تأثیر بگذارد. مطمئناً برند تابلوسازی که از تجهیزات پیشرفته و جدیدتر استفاده می‌کند سرعت و کیفیت بالاتری در تولید خواهد داشت. اما فراموش نکنید که این تنها 50 درصد کار است و 50 درصد دیگر مربوط به استفاده از متخصصین و افراد با تجربه و حرفه‌ای در کنار طرح‌های خلاقانه است. هر دو این موارد در کنار هم باعث خلق اثری بی‌نظیر می‌شود که چشم هر بیننده‌ای را می‌تواند به خود جذب کند.


برندهای تابلوسازی برای موفقیت چه کاری باید انجام دهند
دنبال کردن راهنمایی زیر می‌تواند به برندهای تابلوسازی در ایران کمک کند تا در کار خود پیشرفت کنند و به اهدافشان دست یابند:

تبلیغات و بازاریابی
در ابتدا باید خاطر نشان کنیم که تابلوها اغلب برای تبلیغات و بازاریابی شرکت‌ها یا سازمان‌ها استفاده می‌شوند. به همین برندهای تابلوسازی با در اختیار گرفتن بیلبوردهای تبلیغاتی بیشتر می‌توانند ضمن معرفی مشتری به تبلیغ برند خود نیز بپردازند.

جلب توجه مشتریان
تابلوها چه در داخل و چه در بیرون از محل کسب نصب شده باشد می‌توانند باعث جذب مشتری به فروشگاه، مغازه یا یک شرکت شوند. برای جلب توجه مشتری از بیرون، تابلوی خروجی باید به طریقی طراحی شده باشد که کنجکاوی مشتری را برانگیزد و آن‌ها را به درون مغازه یا یک شرکت بکشاند. تابلوهای تجاری به مردم می‌گویند که شما به محل درستی آمده‌اید. از این مهمتر، برندهای تابلوسازی باید کیفیت را در رأس تفکرات خود قرار دهند، زیرا که تابلوها اولین تأثیر را در جلب مشتری دارند و در واقع تابلوی خوش‌آمد گویی هستند.

نحوه نمایش اثر
تمامی تابلوها لزوماً موفق نیستند، برخی از تابلوها ممکن است در عین سادگی تأثیر خوبی در ببینده داشته باشد، دلیل آن هدفی است که پشت آن تابلو قرار دارد. برندهای تابلوسازی موفق باید در مورد طرحی که برای یک تابلو استفاده می‌کنند و نحوه نمایش این تابلو به خوبی فکر کنند و هدف اصلی تابلو مربوطه را در طرحی که ارائه می‌دهند در نظر گیرند. تابلو هر مغازه یا شرکت معرف آن مغازه و شرکت است، پس باید کالماً جذاب و تأثیرگذار باشد.

برندهای تابلوسازی یا کاری که خلق می‌کنند برند خود را در ذهن‌ها ماندگار می‌کنند. برندهای تابلوسازی برای افزایش اعتبار و شهرت خود می‌بایست کاری با کیفیت و مدرن و البته مطابق با سلیقه مشتری را ارائه کنند. با جلب نظر مشتریان خود می‌توانند برندشان را نیز توسعه داده و به کار خود رونق بخشند.

برندهای تابلوسازی در حقیقت به مشتریان خود کمک می‌کنند تا با دنیا در ارتباط باشند و محصولشان را به همگان معرفی کنند. اگر تابلوها هدفمند و با کیفیت ساخته شوند، خودشان به تنهایی محصول شما را به مخاطبین معرفی می‌کند. به همین دلیل انتخاب یک برند تابلوسازی خوب اولین گام برای ارتباط با مشتریان و در نهایت توسعه کسب و کار است.

 

آدرس دفتر : فلکه اول تهرانپارس، ابتدای گلبرگ، پلاک 20، جنب فست فود برگر لند طبقه 4 واحد 6            خط ویژه : 376 74 021

 

تلفن های تماس :   76702329  –  76702327 –  77297334     همراه : 09124277076 

مشتریان شرکت

برخی از مشتریان تابلو آنلاین