بهترین تابلو برای کبابی و تهیه غذا

بهترین تابلو برای کبابی و تهیه غذا


کبابی‌ها و کترینگ‌ها نیز همانند رستوران‌های بزرگ باید دیده شوند و این دیده شدن تنها به واسطه تابلو مغازه انجام خواهد شد. اما در عین حال باید بدانید که مشتریان رستوران با مشتریان کبابی‌ها و کترینگ‌ها کاملا تفاوت دارند. به همین خاطر باید آنها را به شکل متفاوتی ترغیب کرد. پس با ما همراه باشید تا با بهترین تابلوها برای کبابی و تهیه غذا بیشتر آشنا شوید.


بهترین طرح تابلو برای کبابی چه طرحی است؟
در اولین گام برای سفارش دادن تابلو مغازه ، باید طرح خود را انتخاب کنید. به این منظور باید از طراحان تابلوساز حرفه‌ای کمک بگیرید تا طرحی درخور شخصیت کسب و کار شما طراحی کنند. این طرح باید اختصاصی و منحصر به شما باشد تا مشتری با یک نگاه بتواند برند شما را به خاطر بسپارد. پس ساخت فونت اختصاصی، لوگو تایپ و تایپوگرافی در طراحی تابلو کبابی اکیدا توصیه می‌شود. به علاوه اینکه شما حتما باید در تابلو خود از المانی اختصاصی نیز استفاده نمایید.


همه چیز درباره نورپردازی و رنگ بندی تابلو کبابی و تهیه غذا
نورپردازی تابلو کبابی و تهیه غذا باید بسیار زیاد باشد تا بتوان به واسطه آن جلب توجه بیشتری کرد. علاوه بر این، بهتر است از رنگ‌های سفید یا قرمز برای پس زمینه، قرمز، سفید یا زرد برای رنگ حروف و آفتابی، انبه‌ای و سفید در نورپردازی تابلو خود استفاده کنید. این رنگ‌ها جلب توجه زیادی می‌کنند و از نظر روان‌شناسی بسیار اشتها برانگیز هستند.


بهترین گزینه‌ها برای تابلو کبابی و تهیه غذا
اگر قصد نصب یک تابلو برای مغازه خود را داشته باشید، قطعا اولین سوالی که در ذهن شما نقش می‌بندد این است که بهترین تابلو برای کبابی و تهیه غذا کدام خواهد بود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بهترین تابلو برای کبابی یا تهیه غذای شما، تابلویی است که منحصرا برای شما طراحی شده باشد. تابلو شما نشانگر کسب و کار و شخصیت‌تان است. به همین خاطر باید همانند اثر انگشت‌ شما، بی‌نظیر و خاص باشد. به همین منظور باید از تابلوساز‌هایی کمک بگیرید که با طراحان خبره این حرفه همکاری دارند و می‌توانند از طریق تایپوگرافی یا لوگوتایپ، تابلو و المانی منحصر به فرد برای شما طراحی کنند. پس از انجام یک طراحی عالی، نوبت به انتخاب متریال می‌رسد.


تابلو چلنیوم ساید لایت و سوپر ساید لایت
معمولا تابلوهای کبابی نیاز به نورپردازی و بازی با رنگ زیادی دارند. به همین خاطر بهترین گزینه برای این اصناف، استفاده از تابلو چلنیوم ساید لایت و سوپر ساید لایت است. تابلوهای چلنیوم در میان مشاغل مختلف، طرفداران بسیار زیادی دارند. این تابلوها قیمت مناسبی داشته و بسیار متنوع هستند. اما لبه چلنیوم بر خلاف لبه پلاستیک، قادر نیست نور را از خود عبور دهد. به همین خاطر نسبت به انواع تابلو پلاستیک ، نورپردازی کمتری دارد. برای رفع این مشکل با لیزر طرح‌های مختلفی بر روی لبه چلنیوم ایجاد می‌کنند تا نور بتواند از آن عبور کند. به صورت کلی، زمانی که طرح‌های مختلف را بر روی لبه چلنیوم برش می‌دهند، تابلوهای ساید لایت و سوپر ساید لایت ایجاد می‌شوند. حروف برجسته سوپر ساید لایت، قطر برش بیشتری دارند و به همین دلیل نورپردازی زیباتری خواهند داشت.


تابلو استیل با لبه پلاستیک
تابلو استیل یکی از گران قیمت‌ترین انواع تابلو محسوب می‌شود. این تابلو قیمتی، دارای زیبایی بصری بی‌نظیری است و بی‌شک از براق بودن آن بسیار لذت خواهید برد. اما با این وجود، باید اشاره کنیم که به هر حال استیل یک نوع فلز است و امکان عبور دادن نور را از خود ندارد. به همین خاطر، به ناچار باید از روش‌های مختلف برای نورپردازی تابلوهای استیل استفاده کرد. یکی از روش‌هایی که باعث زیبایی هر چه بیشتر تابلو مغازه شما می‌شود، استفاده از تابلو استیل با لبه پلاستیک است. برای ساخت تابلو استیل با لبه پلاستیک، حروف برجسته باید دو مرتبه ساخته شوند. در ابتدا، حروف با استیل ساخته می‌شوند. و در مرحله دوم همان حروف با پلاستیک لبه هندی، اما با قطر قلم کوچک‌تر ساخته خواهند شد. در مرحله نهایی حروف استیل، همانند یک قاب بر روی حروف پلاستیک قرار می‌گیرند.
به این ترتیب، قسمتی از لبه پلاستیک حروف برجسته از کنار مشخص خواهد بود. در تابلو استیل با لبه پلاستیک، روی حروف برجسته با استیل پوشیده شده و فاقد نور پردازی است. در عین حال لبه پلاستیک حروف، باعث می‌شوند تا نور از کنار تابیده شود و ظاهری شکیل به تابلو شما ببخشد.


تابلو پلاستیک
تابلو پلاستیک یکی از قدیمی‌ترین انواع تابلو در صنعت تابلوسازی محسوب می‌شود و دارای سابقه بیش از 100 سال است. تابلوهای پلاستیک بسیار محبوب هستند و در اکثر اصناف کاربرد دارد. به همین خاطر یکی از بهترین گزینه‌هایی که برای تابلو کبابی پیش روی شما قرار دارد، تابلو پلاستیک خواهد بود. تابلوهای پلاستیک بسیار سبک هستند و نصب آنها نسبتا راحت است. علاوه بر آن، اگر به درستی، با تخصص کافی و از متریال با کیفیت ساخته شوند، دارای طول عمر بسیار زیادی خواهند بود.
تابلوهای پلاستیک از هر زاویه‌ای قادر به نورپردازی هستند. از این رو، به نوعی بهترین تابلو برای کبابی و تهیه غذا به شمار می‌آیند. نورپردازی همه جانبه تابلو پلاستیک باعث شده تا این تابلو طرفداران زیادی به دست آورد. علاوه بر این شما می‌توانید از بین ده‌ها رنگ مختلف پلکسی، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که برای ساخت حروف برجسته کوچک، باید تنها از تابلو پلاستیک استفاده کنید.


قیمت تابلو کبابی و تهیه غذا
قیمت تابلو کبابی و تهیه غذا به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما بسیاری از تابلوساز‌ها، از عدم آگاهی مشتریان در این زمینه سوء استفاده می‌کنند. به همین خاطر ما قصد داریم تا شما را با محدوده قیمتی تابلو کبابی و تهیه غذا آشنا کنیم.


تابلو گران قیمت برای کبابی و تهیه غذا
تابلو استیل با لبه پلاستیک، گران قیمت‌ترین تابلو برای کبابی و تهیه غذا محسوب می‌شود. همانطور که می‌دانید، استیل یک متریال بسیار قیمتی و در عین حال زیبا و ارزنده است. اما چنان که اشاره کردیم، در ساخت تابلو استیل با لبه پلاستیک، در کنار حروف استیل، حروف پلاستیک نیز با قطر قلم کوچک‌تر ساخته می‌شوند و درون استیل قرار می‌گیرند. به این ترتیب برای تابلو شما دو نوع حروف مختلف ساخته شده و روی هم نصب می‌شوند. همین مساله، هم زمان ساخت را افزایش می‌دهد و هم باعث افزایش قیمت تابلو شما می‌شود. اما قطعا استیل با لبه پلاستیک، جزء زیباترین و بهترین تابلوها برای کسب و کار شما خواهد بود.
اگر به دنبال یک تابلو با کیفیت و عالی هستید، بهتر است از ترموود فنلاندی یا کامپوزیت ساختمانی به عنوان پس زمینه استفاده کنید. همچنین حروف پلاستیک شما ترجیحا باید لبه هندی و ساخته شده از پلکسی چوچن، سامپکس یا یرلانگ باشند. علاوه بر آن بهتر است از لامپ‌های SMD کروز و پرمیوم استفاده کنید که دارای طول عمر بسیار بالایی هستند. در ضمن بهترین نوع استیل به کار رفته در تابلوهای استیل با لبه پلاستیک، استیل ترک نگیر 304 است. با این کار تابلو شما سالیان سال عمر خواهد کرد و می‌توانید از زیبایی آن لذت ببرید.


تابلو با قیمت مناسب برای کبابی و تهیه غذا
تابلوهای پلاستیک همیشه طرفداران خود را دارند و با هر سلیقه‌ای سازگار هستند. پیش از هر چیز باید بدانید که پلکسی مرغوب به کار رفته در تابلوهای پلاستیک، تفاوت قیمت زیادی با ورق استیل ندارد. بسیاری از مشتریان بر این باور هستند که پلاستیک باید بسیار ارزان قیمت‌تر از تابلوهای استیل باشد. این در حالی است که ورق‌های پلکسی مرغوبی مثل سامپکس، یرلانگ و چوچن، بسیار گران قیمت هستند و دوام و طول عمر بالایی نیز دارند. پس این تفاوت قیمت ممکن است با توجه به شرایط ناچیز باشد. اما در عین حال نکته قابل توجه در خصوص تابلو‌های پلاستیک این است که یک تابلوساز آماتور، با عدم توانایی کافی برای جوش پلاستیک، می‌تواند بهترین برند پلکسی را تبدیل به پلاستیک کرده و باعث افزایش میزان شکنندگی آن شود. پس برای داشتن یک تابلو پلاستیک مناسب، باید از یک تابلوساز حرفه‌ای و باسابقه بخواهید تا از بهترین نوع متریال استفاده کند.


تابلو ارزان برای کبابی و تهیه غذا
تابلو چلنیوم ساید لایت یا سوپر ساید لایت، ارزان قیمت‌ترین تابلو برای کبابی‌ها است. اما حتی اگر قصد دارید که از تابلو چلنیوم ساده به عنوان تابلو مغازه خود استفاده کنید، حتما بهترین متریال را به کار ببرید. با این کار دوام و طول عمر تابلو مغازه شما به شدت افزایش پیدا خواهد کرد. پس بهتر است از پلکسی چوچن، سامپکس یا یرلانگ به عنوان رویه حروف استفاده کنید. البته با استفاده از چلنیوم ساید لایت و سوپر ساید لایت، نورپردازی تابلو شما بسیار بیشتر می‌شود و می‌توانید به واسطه تابلو خود جلب توجه بیشتری کنید. پس در نهایت تاکید می‌کنیم که اگر به این نتیجه رسیدید که از تابلو چلنیوم برای مغازه خود استفاده کنید، حتما بهترین متریال را به کار بگیرید.
در ضمن باید به یاد داشته باشید که وجود طرح‌های مختلف بر روی لبه چلنیوم، باعث می‌شود تا آب و باد به داخل حروف برجسته نفوذ کنند. برخی از مدل‌های با کیفیت، طلقی بی رنگ را پشت این طرح‌های برش زده چسبانده‌اند، تا نور اجازه عبور داشته باشد اما جلوی نفود باد و باران را بگیرند. اگر از این نوع لبه چلنیوم در کار خود استفاده کنید، طول عمر تابلو چلنیوم شما چندین برابر خواهد شد.


تفاوت تابلو تهیه غذا با تابلو رستوران در چیست
•    تابلوهای کبابی نسبت به تابلوهای رستوران ساده‌تر هستند.
•    تابلوهای کبابی بر خلاف تابلوهای رستوران دارای المان هستند.
•    معمولا تابلوهای کبابی نسبت به تابلوهای رستوران عرض کمتری دارند.
•    تنوع رنگ در تابلو‌های کبابی نسبت به تابلو رستوران بیشتر است و در آنها اغلب از رنگ‌های شاد استفاده می‌شود.


نکات مهم و کلیدی در مورد تابلو کبابی و تهیه غذا
•    در تابلو کبابی و تهیه غذا، با توجه به زمینه کاری خود، حتما باید از المانی منحصر به فرد استفاده کنید.
•    بر اساس روانشناسی رنگ‌ها، در تابلو کبابی و تهیه غذا، رنگ‌های قرمز و زرد باید بیشترین کاربرد را داشته باشند تا اشتهای مشتری را تحریک کنند.
•    در اکثر موارد از کامپوزیت روشن و سفید به عنوان زمینه استفاده می‌شود

 

مشتریان شرکت

برخی از مشتریان تابلو آنلاین