بهترین تابلو برای آرایشگاه و سالن‌های زیبایی

بهترین تابلو برای آرایشگاه و سالن‌های زیبایی


سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها جزء مشاغلی هستند که بیشتر در طبقات بالای یک ساختمان فعالیت می‌کنند. این دسته مشاغل، امکان داشتن ویترین را ندارند و مشتریان باید آنها را تنها بر اساس تابلو‌شان پیدا کنند. پس وجود تابلو برای آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی بسیار حیاتی است و بدون آن تقریبا قادر به جلب مشتری گذری نخواهند بود. اما بهترین تابلو برای آرایشگاه و سالن‌های زیبایی کدام تابلو است؟ زمانی که تابلو برای یک شغل تا این حد مهم می‌شود، پس باید در مورد انتخاب آن بسیار حساس بود. اگر شما نیز به اهمیت تابلو آرایشگاه و سالن‌های زیبایی پی برده‌اید و می‌خواهید بهترین گزینه را انتخاب کنید، با تابلو آنلاین همراه شوید.


بهترین طرح تابلو برای آرایشگاه و سالن‌های زیبایی چه طرحی است؟
طراحی تابلو آرایشگاه و سالن‌های زیبایی بسیار حائز اهمیت است. قطعا می‌دانید که بسیاری از عروس و داماد‌ها، از تابلو آرایشگاه و سالن زیبایی که عروس آن را انتخاب کرده، فیلم برداری می‌کنند. همین مساله می‌تواند یک تبلیغ مهم برای سالن زیبایی شما باشد. پس با داشتن یک طرح خاص، فونت اختصاصی و المان انحصاری، می‌توانید کاری کنید که با یک نگاه، مخاطب تصویر آرایشگاه شما را در خاطر بسپارد.
به همین خاطر حتما طراحی تابلو آرایشگاه و یا سالن زیبایی خود را به تابلوساز‌ها و طراحان بسیار با سابقه و خبره بسپارید. حتما رزومه طراح و تابلوساز را به دقت بررسی کرده و از صحت آن اطمینان حاصل کنید. خلاقیت در طراحی تابلو آرایشگاه بسیار حائز اهمیت است. همچنین شما باید از یک المان مرتبط با کسب و کار خود استفاده کنید تا مشتری، شما را با آن المان بشناسد. پس حتما به ظرافت طراحی تابلو خود دقت کنید.


همه چیز درباره نورپردازی و رنگ بندی تابلو آرایشگاه و سالن‌های زیبایی
در انتخاب رنگ‌بندی تابلو آرایشگاه خود، باید به شدت دقت کنید. معمولا ایجاد یک کنتراست یا همان تضاد در انتخاب رنگ بندی می‌تواند بر مخاطب شما تاثیر به سزایی بگذارد. پس بهتر است اگر زمینه کار را روشن انتخاب می‌کنید، حروف شما تیره باشند. همچنین بالعکس اگر زمینه کار شما تیره است، باید رنگ حروف برجسته خود را روشن انتخاب نمایید. در انتخاب نورپردازی هم باید دقت داشته باشید و از رنگ‌های گرم و صمیمانه استفاده کنید. پس نورپردازی آفتابی، زرد و همچنین انبه‌ای گزینه‌های مناسبی برای شما خواهند بود. البته توجه داشته باشید که تابلو شما باید دارای نورپردازی زیادی باشد. نورپردازی زیاد می‌تواند توجه بیشتری را به خود جلب کند.

پیشنهاد میکنم " تاثیر تابلوسازی بر رونق کسب و کار " و " انتخاب تابلو مناسب برای تابلو مغازه " را نیز بخوانید.


بهترین گزینه‌ها برای تابلو آرایشگاه و سالن‌های زیبایی
همانطور که اشاره کردیم، بهترین تابلو برای آرایشگاه و سالن‌های زیبایی، تابلویی است که دارای طراحی اختصاصی باشد. فونت، المان و نوع طراحی باید کاملا اصیل و منحصر به شما باشد. خانم‌ها معمولا به دنبال انتخاب‌های یونیک و خاص هستند و تلاش می‌کنند این سلیقه خاص خود را در گزینش های مختلف حتما اعمال کنند. می‌توان گفت که انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی نیز از این قاعده مستثنا نیست. در اولین نگاه، تابلو سالن نشان دهنده این موضوع خواهد بود که آرایشگاه شما چقدر خاص، یونیک و بی‌نظیر است. پس بهترین تابلو برای آرایشگاه شما قطعا تابلویی خواهد بود که دارای طراحی انحصاری برای خودتان باشد. اما در ادامه انواع متریال محبوب در بین آرایشگاه‌ها را به شما معرفی می‌کنیم:


تابلو چلنیوم الماسی و سوپر ساید لایت
تابلوهای چلنیوم یکی از رایج‌ترین انواع تابلو در صنعت تابلوسازی به حساب می‌آیند. اما این شاید با قاعده یونیک و خاص بودن تابلوی سالن زیبایی شما در تضاد کامل باشد. به همین خاطر بهتر است کار طراحی تابلو چلنیوم خود را به طراحان و تابلوساز‌های حرفه‌ای بسپارید، تا حتی با رایج‌ترین متریال موجود در بازار، تابلویی شکیل و جالب توجه را به شما تحویل دهند. به همین منظور بهتر است از لبه چلنیوم ساید لایت استفاده کنید. این لبه‌ها دارای طرح‌های برش خورده زیبایی هستند که به نور اجازه عبور می‌دهند. پس حروف برجسته شما از کناره‌ها هم نورپردازی خواهند داشت و این مسئله تا حد زیادی باعث افزایش جلب توجه مخاطب شما می‌شود.
علاوه بر آن، می‌توانید از تابلوهای چلنیوم الماسی نیز استفاده کنید. تابلو چلنیوم الماسی دارای همان حروف برجسته ساده چلنیوم است با این تفاوت که از دور همانند ستاره‌ای در شب می‌درخشد. برای این کار تابلوسازها یک لایه پلکسی دیگر با همان فونت اما کمی کوچک‌تر برش می‌زنند. این لایه جدید پلکسی از لایه اولی بسیار ضخیم‌تر است و اجازه عبور نور را نمی‌دهد. به همین دلیل با قرار دادن آن روی لایه قبلی، نور از حاشیه‌ای که از کوچک و بزرگ بودن برش‌ها ایجاد شده، بیرون می‌زند. اما در اینجا تابلوسازها یک ابتکار عمل زیبا به کار می‌برند و بر روی لایه ضخیم پلکسی، برش‌های گرد کوچکی با قطر یکسان و فاصله مساوی از هم ایجاد می‌کنند. با این کار نور از این حفره‌ها بیرون می‌زند و در حین حرکت تصور می‌کنید که تابلو همانند الماسی در دل تاریکی می‌درخشد.


تابلو استیل
استیل فلز بسیار گران قیمتی است و همین مساله باعث شده تا تابلو استیل بسیار لاکچری به نظر برسند. علاوه بر آن، تابلوهای استیل ظاهری بسیار شیک، زیبا و براق دارند که باعث افزایش کلاس حرفه‌ای شما می‌شود. به همین خاطر تابلو استیل یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در آرایشگاه‌ها محسوب می‌شود. البته به یاد داشته باشید که انواع مختلف تابلو استیل نوراندریک ساده، تابلو استیل با لبه پلاستیک، تابلو استیل رینگی با پلاستیک و تابلو استیل پلاست در صنعت تابلوسازی وجود دارند. حتما پیش از سفارش نهایی، انواع مختلف تابلو استیل را مشاهده کنید و از طراح بخواهید تا مدل‌های سه بعدی انواع آن را برای شما طراحی کند و سپس یکی را انتخاب نمایید.


تابلو پلاستیک
تابلو پلاستیک جزء قدیمی‌ترین انواع تابلو در صنعت تابلوسازی محسوب می‌شود. این تابلوها ظاهری بسیار ساده، شیک و در عین حال کلاسیک دارند. بر اساس آمار به دست آمده، تابلو پلاستیک مورد پسند عموم مردم قرار می‌گیرد. به همین خاطر، شما با کمترین ریسک، می‌توانید بهترین نتیجه را بگیرید. تابلوهای پلاستیک دارای لبه پلکسی هستند و از هر زاویه نور را به بیرون می‌تابانند. به همین خاطر تابلوهای پلاستیک کیفیت نورپردازی تابلو شما را نیز افزایش می‌دهند. همچنین انعطاف پذیری پلکسی به تابلوساز‌ها این اجازه را می‌دهد تا حتی سخت‌ترین و کوچک‌ترین حروف را با تابلو پلاستیک به بهترین نحو طراحی کنند.
اگر به دنبال زیبایی هرچه بیشتر تابلو آرایشگاه یا سالن زیبایی خود هستید، بهتر است حتما از تابلو پلاستیک با لبه هندی استفاده کنید. این تابلوها بسیار گران قیمت هستند اما دیگر لازم نیست تا لبه فرورفتگی کنشکاف تابلوهای پلاستیک را تحمل کنید. البته باید بدانید تعداد انگشت شماری از تابلوسازهای باسابقه قادر به ساخت تابلو پلاستیک لبه هندی هستند. زیرا ساخت این نوع تابلو بسیار دشوار و حساس است.


قیمت تابلو آرایشگاه و سالن‌های زیبایی
مشتریانی که برای سفارش ساخت تابلوی مغازه خود به تابلوسازی‌ها مراجعه می‌کنند، اغلب افراد معمولی هستند که در صنعت تابلوسازی هیچ تجربه و اطلاعاتی ندارد. به همین خاطر متاسفانه بسیاری از تابلوسازهای آماتور و سودجو، از نا آگاهی مشتریان خود سوء استفاده می‌کنند. تنها راه جلوگیری از این وضعیت، بالا بردن میزان اطلاعات مشتریان است تا با متریال‌های باکیفیت و روش کار صحیح تابلوسازی آشنا شوند. پس با ما همراه شوید تا همه عواملی که بر قیمت تابلو آرایشگاه و سالن زیبایی تاثیر می‌گذارند را با هم بررسی کنیم.


تابلو گران‌قیمت برای آرایشگاه و سالن‌های زیبایی
گران قیمت‌ترین تابلو برای آرایشگاه، تابلو استیل خواهد بود. اما پیش از هر چیز باید بدانید که برخی افراد سودجو، از پلکسی‌های آینه‌ای به جای استیل استفاده می‌کنند. پس حتما این موضوع را در نظر داشته باشید و پیش از نصب آن را بررسی کنید. تابلو استیل به همراه کامپوزیت آلومکس و یا ترموود فنلاندی می‌تواند تبدیل به یک تابلوی بادوام، زیبا و بسیار لوکس شود. همچنین برای نورپردازی بیشتر بهتر است از SMD های کروز و پرمیوم استفاده شود. در ضمن این مساله را نیز مد نظر داشته باشید که حتما استیل شما باید استیل 304 ترک نگیر باشد. متاسفانه بسیاری از افراد، از استیل ایرانی بگیر استفاده می‌کنند که دوام بسیار کمتری دارد.
همچنین انواع مختلف تابلو استیل شامل استیل رینگی پلاستیک، تابلو استیل با لبه پلاستیک، تابلو استیل پلاست با لبه کانتور و تابلو استیل نوراندریک با اسپیسر و نورپردازی از پشت، با هم تفاوت قیمت بسیار زیادی دارند. اگر از انواع ترکیبی استیل و پلاستیک استفاده می‌کنید، حتما از تابلوساز خود بخواهید که برندهایی مثل سامپکس، یرلاینگ و چوچن را به کار ببرد تا دوام بسیار زیادی داشته باشند.


تابلو با قیمت مناسب برای آرایشگاه و سالن‌های زیبایی
اگر به دنبال کمی صرفه‌جویی هستید، می‌توانید تابلوهای پلاستیک را انتخاب کنید. فقط به یاد داشته باشید که نحوه ساخت تابلو پلاستیک بسیار حائز اهمیت است. یک تابلوساز آماتور حتی با بهترین متریال بازار که سامپکس، یرلانگ و چوچن هستند نیز قادر به ساخت تابلوی پلاستیک بادوامی نخواهد بود. زیرا اتصال لبه به رویه پلاستیک کاری تخصصی و دشوار است. با کمی حرارت بیشتر، اکریلیک پلکسی از بین رفته و تبدیل به طلقی ساده و شکننده خواهد شد. به همین خاطر مهم‌ترین عامل بر تفاوت قیمت تابلو پلاستیک را می‌توان اول متریال مصرفی و دوم تخصص سازنده دانست.


تابلو ارزان برای آرایشگاه و سالن‌های زیبایی
ارزان‌ترین تابلو‌ها برای آرایشگاه و یا سالن زیبایی شما، انواع تابلو چلنیوم هستند. با وجود اینکه تابلو چلنیوم قیمت نسبتا کمی دارد، اما با کمی خلاقیت مثل اضافه کردن ساید لایت و طرح الماسی، می‌تواند تبدیل به بهترین تابلو برای آرایشگاه و یا سالن زیبایی شما شود. پس اگر می‌خواهید تابلوی بسیار شیک، زیبا و در عین حال مقرون به صرفه‌ای داشته باشید، تابلو چلنیوم را انتخاب کنید اما طراحی آن را به طراحان خبره و تابلوساز‌های ماهر بسپارید. یک تابلوساز و طراح حرفه‌ای می‌تواند بهترین تابلو را با حداقل متریال خلق کند.


نکات مهم و کلیدی در مورد تابلو آرایشگاه و سالن‌های زیبایی
•    تابلو آرایشگاه و سالن‌های زیبایی باید بسیار جذاب، شیک و سنگین باشد.
•    تابلو آرایشگاه و سالن‌های زیبایی باید دارای رنگ بندی بسیار گرمی باشد تا مخاطب را جذب کند.
•    برای تابلوهای آرایشگاه و سالن‌های زیبایی نورپردازی زیادی لازم است.
•    طراحی تابلو آرایشگاه و سالن‌های زیبایی باید خاص باشد.
•    در این نوع تابلوها حتما باید از لوگو اختصاصی استفاده شود.
•    تابلو آرایشگاه باید عمدتا ساده باشد و نام سالن در آن بیشتر دیده شود.
•    برای دیده شدن بیشتر می‌توانید در قسمت دور تابلو از لامپ‌های وگاسی استفاده کنید.

 

پیشنهاد مطلب:

بهترین تابلو برای نمایشگاه اتومبیل

بهترین تابلو برای مدارس و آموزشگاه ها

تابلوسازی برای کافه

تابلوسازی برای داروخانه

 

مشتریان شرکت

برخی از مشتریان تابلو آنلاین