ایده های بکر تابلوسازی برای تابلو مغازه

ایده های بکر تابلوسازی برای تابلو مغازه

اگر نیاز به تبلیغات محیطی برای کسب و کار خود دارید، قطعا تابلوسازی یک گزینه عالی است. شما مجبور نیستید برا این نوع تبلیغ هزینه زیادی انجام دهید. میتوانید با هزینه اندک نگاه ها را به سمت خود جلب کنید.

ایده های خلاقانه بسیاری وجود دارد که میتوانید از آنها برای تابلوسازی خود استفاده نمایید.

ایده های بکر تابلوسازی پاسارگاد برای تابلو مغازه

 

استفاده از پالت های چوبی در تابلوسازی

اگر به دنبال تابلو کلاسیک هستید یا میخواهید رنگ و بوی روستایی به کسب و کار خود دهید میتوانید از پالت های چوبی ساده استفاده کنید و عنوان برند یا کسب و کار خود را روی آن بنویسید یا نقاشی کنید.

ایده های بکر تابلوسازی پاسارگاد برای تابلو مغازه

 

ایده های بکر تابلوسازی پاسارگاد برای تابلو مغازه

 

استفاده از تخته سیاه در تابلوسازی

برای کسب و کاری که پیام خود را به طور مرتب تغییر میدهند بسیار مناسب است. حتی میتوانید برخی عناصر هنری را نیز به تابلوی خود اضافه کنید. از این نوع تابلوسازی برای اعلان محصولات و قیمتها نیز استفاده میشود. در حال حاضر این نوع تابلو در رستوران های کوچک و کافی شاپ ها کاربرد فراوانی دارد.

 

بنر پارچه ای ساده ترین نوع تابلوسازی

ساده ترین و قدیمی ترین نوع تابلوسازی استفاده از بنر پارچه ای است. اگر میخواهید از یک حس نوستالژیک بهره ببرید شاید استفاده هنرمندانه و خلاقانه از این روش موثر واقع شود.

 

استفاده از قطعات سه بعدی دست ساز در تابلوسازی

شاید بتوانید از مکعب ها و قطعات سه بعدی ساده برای تبلیغ خود و ارائه پیام های کوتاه استفاده کنید. سفارشی کردن مقوا یا چوب با رنگ یا حتی برخی از المان های ساده نیاز به خلاقیت و نگاه هنری ویژه ای دارد.

 

استفاده از تجهیزات و ابزارها در تابلوسازی

استفاده از المان محصولات مورد فروش در تابلوی مغازه میتواند ایده ای هم هزینه، ساده و گویا باشد. برای مثال استفاده از آچار برای یک ابزار فروشی، دلار برای صرافی و …

 

استفاده از عناصر شکل پذیر در تابلوسازی

شما همچنین می توانید از عناصر شکل پذیری مثل طناب و کابل استفاده کنید تا یک کلمه یا عبارت کوتاه را درست کنید و سپس آن طناب را به یک تخته یا دیوار وصل کنید. استفاده از رنگهای متنوع و فرم دهی زیبا به این عناصر به میزان خلاقیت شما بستگی دارد.

مشتریان شرکت

برخی از مشتریان تابلو آنلاین